Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi İletişim Kampanyası Ödülü Momentum Ajans’ın oldu.

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi’yle Ankara Üniversitesi İletişim

Fakültesi Halka İlişkiler ve Tanıtım Fakültesi arasında yürütülen “İletişim Kampanyası Ödül” töreni düzenlendi. Ödülün sahibi “YTNK TV” kampanyasıyla ekibimizden Emre Tokdemir’in de yer aldığı “Momentum Ajans” oldu.

 

Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesinde düzenlenen etkinlik, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı, Doç. Dr. Salim Atay, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdulrezak Altun’un yanı sıra Ankara Üniversitesi’nden idari personel ve Cumhurbaşkanlığı İKO’dan yetkililerin katılımlarıyla ve açılış konuşmalarıyla gerçekleşti. Final sunumlarını, CNN Türk Ankara Temsilcisi Dicle Canova ve CİNER Medya Grubu Ankara Temsilcisi Sibel Erdem yakından takip etti.

16 grup içinden finale kalan Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 3. ve 4. sınıf öğrencileri, proje kapsamında kurmuş oldukları ajanslarla “Yetenek Kapısı, YTNK TV, DABİS ve Ulusal Staj Programı üzerinden final sunumlarını gerçekleştirdi.

Büyük bir özveriyle kampanya sunumlarını gerçekleştiren gruplar, jürinin ve izleyenlerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Tüm sunumların ardından jürinin takdiri, “YTNK TV” kampanyasıyla “Momentum Ajans” yönünde oldu.

Finali kazanan Momentum Ajans grubu öğrencileri, CBİKO’da staj imkanı yakalarken diğer yarışmacı gruplar da dijital sertifika almaya hak kazandı.

Fikrimizce

Fikrimizce

Politika, Ekonomi, Toplum, Kültür-Sanat, Spor ve diğer kategorilerde sıcak haberler ve araştırma yazıları Fikrimizce’de.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.