Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, katılmış olduğu canlı gösterim programında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın cumhurbaşkanı talibi olması icap ettiğini söyledi. Erbakan, seçimin ikinci tura kalması halinde parti olarak iyi mi bir yol izleyeceklerini de açıkladı.

Cumhurbaşkanlığı adaylığı için Mansur Yavaş’ın adını veren Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın peşinden bir parti liderinden daha ‘aday olmalı’ çıkışı geldi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Millet İttifakı’nın adayının Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş olmasını icap ettiğini söyledi.

Tv100’de gösterilen Pazar Siyaseti’nde Pınar Işık Ardor’un sorularına cevap veren Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, politika gündemine ait dikkat çeken yorumlarda bulundu.

“TEPKİ ÇEKİYOR OLABİLİR”

İmamoğlu’nun tartışılan fotoğrafıyla alakalı soruya yanıt veren Fatih Erbakan, ”Ekrem İmamoğlu, birazcık da doğal olarak aslına bakarsak İstanbul’u yönetsin ve İstanbul’da güzel sonuçlar ortaya koysun diye seçildi. Şimdi daha İstanbul bitmeden direkt doğruya Türkiye’yi yönetmeye talip olması da yadırganıyor, reaksiyon çekiyor olabilir” ifadelerini kullandı.

Avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir